Zastosowanie – wanna z parawanem nawannowym

Na niewielkim metrażu typowej, blokowej łazienki znakomicie sprawdza się wanna z parawanem nawannowym. Zajmuje mało miejsca, a pozwala na korzystanie z przyjemności kąpieli oraz korzyści z szybkiego, porannego prysznica. Łazienka może być więc domowym spa, nawet przy tak małym pomieszczeniu. Niewielka łazienka wcale nie musi stanowić ograniczenia, jeśli chodzi o jej funkcjonalność, wystrój oraz wyposażenie.Wielu producentów zapewnia dziś praktycznie rozwiązania,…

Wielu producentów zapewnia dziś praktycznie rozwiązania, które podnoszą użytkowe walory oraz zapewniają domownikom oczekiwany komfort. Takim produktem będzie z pewnością wanna z parawanem nawannowym. W praktyce oznacza to, że nawet mieszkając w blokach, gdzie łazienka bywa naprawdę miniaturowa, można zapewnić sobie możliwość relaksującej kąpieli oraz orzeźwiającego, ekonomicznego natryski.

Wspomniana wanna z parawanem nawannowym nie zajmuje tyle miejsca, co wstawienie wanny oraz kabiny, a umożliwia korzystania z uroków jednego i drugiego rozwiązania. W ten sposób każdy z domowników ma dostęp do prysznica, jeśli go preferuje albo miłej, kojącej kąpieli. Wanna z parawanem nawannowym może być kupiona od razu przy urządzaniu łazienki albo można zamontować parawan na wannie, które już sto w łazience.

Comments (1)
  1. goraleczka 2012/07/25

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *