Zasłonka prysznicowa czy parawan nawannowy?

Idealnie wyposażona łazienka powinna mieć i wannę, i prysznic. Ale w naszych warunkach mieszkaniowych często nie ma miejsca na montaż obu tych rzeczy naraz. Co więc zrobić i jak sobie poradzić w przypadku gdy nie ma możliwości równoczesnego montażu wanny i prysznica. Rozwiązanie jest dość proste – parawany nawannowe.Parawany nawannowe to eleganckie i stylowe…

Parawany nawannowe to eleganckie i stylowe rozwiązanie dla właścicieli małych mieszkań. Szklane lub wykonane z przejrzystego lub półprzejrzystego tworzywa sztucznego przypominają drzwi klasycznego prysznica z tą jednak różnicą, że montuje się je na brzegu wanny. Parawan na wannę zsunięty nie rzuca się w oczy, a po rozsunięciu skutecznie osłania łazienkę przed zalaniem ze strumienia prysznica, tworząc w niewielkiej łazience wygodną namiastkę prysznica. Taki parawan do łazienki ma niechybną przewagę nad zwykłą zasłoną do wanny – znacznie prościej i łatwiej utrzymać go w czystości. Czyszczenie zasłonek prysznicowych często nastręcza problemy – większości z nich nie można prać w pralce, a osadzający się na niej kamień i pozostałości mydlin ciężko usunąć ręcznie.

Z tego powodu właściciele takich zasłon, chcąc…

Z tego powodu właściciele takich zasłon, chcąc utrzymać czystość i higienę w łazience, zmuszeni są do częstych ich wymian. Parawany nawannowe są więc łatwiejsze i bardziej praktyczne w użyciu, dodatkowo prezentują się w łazience znacznie lepiej niż plastikowe zasłony prysznicowe. Duże możliwości wyboru, praktyczność i wygoda użytkowania sprawiają, że parawany nawannowe zyskują sobie coraz większą popularność – i słusznie.

Komentarze(2)
  1. zdrowy76 2012/08/15
  2. Wiola 2012/08/17

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *