Zaprojektuj dobrze swoją łazienkę

Już na etapie budowy domu warto przemyśleć projekt łazienki. Czasem przesunięcie ściany o jeden metr lub przesunięcie drzwi może zaowocować uzyskaniem funkcjonalnej i praktycznie w subiektywnym znaczeniu łazienki. Aby projektowanie łazienek przyniosło oczekiwany skutek zainspiruj się pomysłami i zaczerpnij wsparcia specjalisty.


Zanim zlecimy projektowanie łazienki odpowiedzmy sobie, czego oczekujemy. W łazience możemy mieć kąt do prania, miejsce na składowanie kosmetyków, wannę do relaksu czy nawet małą saunę. Mówi się, że wszystko zależy od gabarytów. Jednak nawet w małej łazience można spokojnie wszystko zmieścić, gdyż grunt pod idealną łazienki stanowi mądre projektowanie łazienki. Małe przestrzenie powiększymy optycznie lustrami, a kosze z bielizną schować możemy w pionowych szafach, które dyskretnie będą chować to, czego nie chcemy eksponować na zewnątrz.

Cel, jaki stawia sobie projektowanie…

Cel, jaki stawia sobie projektowanie łazienek to zaspokojenie oczekiwań i funkcji, jaka dana łazienka ma spełnić.

Galeria

płyn do prania

Foto: pixabay.com

płyn do prania

Foto: pixabay.com

Dziś ciekawostką, jaką owocuje projektowanie łazienek jest stworzenie miejsca z pomysłem. Na ścianach w łazience nie koniecznie muszą zagościć glazury, możesz je zastąpić płytami z fotografiami przedstawiającymi chwile z życia rodziny. Pomysłów jest wiele, zleć projektowanie łazienek osobie z szeroką wyobraźnią.

Comments (1)
  1. Tereska 2012/08/29

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *