Wybieramy idealną toaletę – miska wisząca

Najważniejszymi sprzętami w łazience są wanna, prysznic, umywalka oraz muszla klozetowa. Każdy z nich powinien zostać wybrany z dużą ostrożnością, bowiem na rynku jest dostępnych tyle rodzai, że można popełnić błąd. Ciekawym rozwiązaniem jest miska wisząca. Czym się charakteryzuje taka toaleta.Zostaje przytwierdzona do ściany…

Zostaje przytwierdzona do ściany. Montaż miski wiszącej nie jest skomplikowany, ale wymaga posiadania bardzo stabilnej ściany, która utrzyma samą miskę oraz inne elementy montażowe. Mimo to miska wisząca na pewno ma wiele zalet. Przede wszystkim miska wisząca jest o wiele łatwiejsza do czyszczenia niż toaleta stojąca. Toaleta stojąca zawiera przy podłodze różne zakamarki, które trudno wyczyścić. Zbiera się tam kurz, a wiadome, że łazienka powinna być zawsze dokładnie umyta.

Natomiast miska wisząca nie posiada żadnych części, do których mielibyśmy trudność się dostać. Wystarczy przemyć ją z zewnątrz mopem i oczywiście w środku odpowiednimi detergentami. W przypadku muszli klozetowej ma to ogromne znaczenie, ponieważ zachowanie higieny toalety ma duże znaczenie. Bakterie unoszące się z nieumytej toalety mogą osiadać np. na szczoteczkach do zębów, do czego na pewno nie chcielibyśmy dopuścić.

Poza tym miska wisząca wygląda też bardzo estetycznie, ponieważ wszelkie elementy są ukryte między szynami stelażu. To sprawia, że na widoku pozostaje wyłącznie muszla i przycisk do spuszczania wody. Na pewno wygląda to bardzo estetycznie i elegancko. Taka miska wisząca jest oryginalnym rozwiązaniem i sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach.

Comments (1)
  1. Lolik 2012/08/07

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *