Wanna z parawanem – dwa w jednym

Czasem marzy nam się wzięcie gorącego prysznica, ale zachlapanie całej łazienki nam się nie uśmiecha – dysponujemy wyłącznie wanną, a branie tuszu w kucki, to nie jest porywająca wizja. Co robić. Najlepiej zamontować na wannie parawan nawannowy – rodzaj skrzydła z tworzywa sztucznego lub zbrojonego szkła, który umożliwi nam branie prysznica bez wizji potopu w łazience. Parawan nawannowy może być montowany na stałe w jednym miejscu albo może występować w postaci rozsuwanych drzwiczek, takich samych jak na brodziku.To rozwiązanie stosunkowo niedrogie -…

To rozwiązanie stosunkowo niedrogie – na pewno tańsze, niże demontaż wanny i zamontowanie nowej kabiny prysznicowej – i łatwe. Montaż parawanu nie jest skomplikowany, poradzi sobie z nim każdy domorosły majsterkowicz. Instrukcję montażu takiego parawanu znajdziemy na stronach internetowych wielu sklepów z wyposażeniem łazienek. Parawan nawannowy może stać się interesującym elementem wystroju łazienki. To także doskonałe rozwiązanie, kiedy w domu są małe dzieci, które niemiłosiernie chlapią, co wieczór urządzając w wannie bitwę na gumowe kaczki. Parawan pełni wtedy rolę ochronną i zapobiega powodzi.

Nie musimy więc każdej kąpieli…

Nie musimy więc każdej kąpieli kończyc obowiązkowymi porządkami. Latem wolimy prysznic, zimą – długą, gorącą kąpiel. Wanna z parawanem umożliwia obydwa sposoby ablucji, dlatego każdy z domowników może zachować własne upodobania higieniczne i czuć się szczęśliwy. W sklepach jest ogromny wybór parawanów nawannowych, niektóre wyposażone są dodatkowo w półki na akcesoria kąpielowe albo wieszaki na ręczniki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *