Wanna z hydromasażem

Któż z nas nie marzy o chwili relaksu po męczącym dniu pracy. Tak moment ukojenia daje nam na przykład wieczorna kąpiel w ciepłej wodzie. Wtedy bowiem mięśnie się rozluźniają, a napięcie zgromadzone w ciągu dnia powoli schodzi z nas. Jednakże jeszcze lepszym rozwiązaniem byłby hydromasaż, który nie tylko działa relaksująco, ale również zdrowotnie i pielęgnacyjnie.Coraz więcej osób decyduje się na…

Coraz więcej osób decyduje się na wannę z hydromasażem jako zwyczajny element aranżacji łazienki. To świetny pomysł, gdyż małym kosztem możemy sobie stworzyć nasze domowe spa. Urządzenie takie bowiem pozwala na wykonanie w dowolnym momencie zabiegu, które właśnie dostępne są w salonach kosmetycznych czy specjalnych uzdrowiskach. Wanna z hydromasażem na ogół ma kilka programów. Możemy więc wybrać masaż, który najbardziej nam będzie odpowiadał w danym momencie.

Może to być między innymi taki robiony przy pomocy strumienia wody lub powietrza. Ten pierwszy jest znacznie intensywniejszy, dlatego też głównie wybierają go mężczyźni bądź kobiety w momencie, gdy chcą wykonać typowy zabieg kosmetyczny. Masaż powietrzem jest znacznie bardziej delikatny, w związku z czym ma on typowe działanie relaksujące. Świetnie nadaje się on na odprężenie po męczącym czy stresującym dniu pracy.

Pozwala bowiem w łagodny sposób rozluźnić mięśnie, a przy tym odpocząć psychicznie.

Komentarze(4)
  1. Grażyna 2012/12/09
  2. Salomea 2012/12/24
  3. Wiktoria 2012/12/24
  4. kometek 2012/12/24

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *