Wanna wolnostojąca doda charakteru łazience

Urządzenia sanitarne są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Bez nich nie ma bowiem przecież nawet mowy o łazience. Wiele osób narzeka, że urządzenia sanitarne bardzo ograniczają możliwości gustownego i interesującego wystroju wnętrza łazienki.Wanna wolnostojąca doda charakteru łazience – galeria

Dekoratorzy wnętrz twierdzą jednak zgodnie, że elementy wyposażenia sanitarnego, takie jak wanna, umywalka, miska ustępowa czy kabina prysznicowa wcale nie muszą być ograniczające, wręcz przeciwnie. Znawcy, zajmujący się aranżacją wnętrz, mówią, że urządzenie sanitarne może być nawet inspiracją i urozmaiceniem całego pomieszczenia. Jednym z podawanych przez nich przykładów są wanny wolnostojące (kolo.com.pl), uchodzące za bardzo oryginalne i eleganckie rozwiązanie.

Wanny wolnostojące wyglądają znacznie bardziej interesująco niż…

Wanny wolnostojące wyglądają znacznie bardziej interesująco niż wanny, umieszczane przy ścianach. Wynika to z tego, że wanny wolnostojące ze względu na brak ograniczeń, dotyczących montażu, mogą tak naprawdę przybrać dowolny kształt. Ponadto możemy wyposażyć je w fikuśne lub eleganckie nóżki, podtrzymujące cały ciężar, co doda oryginalności i charakteru każdemu wnętrzu. Zaletą jest także to, że wanny wolnostojące mogą zostać umieszczone w dowolnym miejscu łazienki.

Znacznie lepiej prezentują się jednak w dużych pomieszczeniach, w których w trakcie urządzania nie jesteśmy ograniczeni przestrzenią.

Komentarze(5)
  1. Profesorek 2012/09/19
  2. Hercules 2012/09/20
  3. krakus 2012/09/21
  4. swojak 2012/10/05
  5. Wyczesany 2012/10/14

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *