Wanna w salonie – czemu nie?

Awangardowo urządzone mieszkania dotyczą zazwyczaj singli. Artystyczne wnętrza powstają najczęściej na poddaszach, w nietypowych pomieszczeniach z półokrągłymi ścianami i dodatkowymi schodkami. W takich pomieszczeniach idealnie wyglądają wanny wolnostojące. Wyeksponowanie wanny może nastąpić na kilka sposobów.Wanna w salonie – czemu nie? – galeria

Wanny wolnostojące sprawdzają się w pomieszczeniach urządzanych przez ekscentrycznych artystów i celebrytów. Potrafią oni je umieścić np. w salonie, sypialni, czy innym nietypowym miejscu. Ma to uzasadnienie w tym, że wanny wolnostojące z racji swego przezanczenia są niezwykle dekoracyjne. Ich estetyka jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowy charakter danego wnętrza. Oczywiście najczęściej wanny wolnostojące montowane są w łazienkach. Pięknie prezentują się zwłaszcza w dużych i jasnych pomieszczeniach, ale niesłychany efekt dają także w surowych łazienkach całych w ciemnym drewnie. Wanna na środku łazienki zawsze zadziwia. Jeśli jednak zdecydujemy się na takie rozwiązanie, szybko się do niego przyzwyczaimy i uznamy, że wanna w sypialni jest bardzo praktyczna.

Jeżeli ktoś ma do dyspozycji wielkie poddasze…

Jeżeli ktoś ma do dyspozycji wielkie poddasze bez ścianek działowych, bardzo często robi z niego piękne studio zastosowując oryginalne rozwiązania. Projektanci wnętrz na pewno zaproponują nam kilka alternatywnych rozwiązań, mniej lub bardziej oryginalnych. Wszystko zależy, na jaki charakter wnętrza się zdecydujemy. Możemy je podzielić lekkimi ściankami działowymi lub pozostawić w formie otwartej. Zazwyczaj uzależnione jest to od intensywności życia towarzyskiego.

Komentarze(4)
  1. swojak 2012/09/20
  2. puchatek 2012/10/07
  3. krzyś56 2012/10/13
  4. lesny73 2012/10/15

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *