wanna prysznic

Wanna i prysznic to dwa przyrządy do mycia. Każdy ma swoich przeciwników i zwolenników Wanna prysznic to wybór jaki mamy od XIX wieku. Jak już zaczęliśmy jako ludzkość doceniać na nowo czystość po kilku wiekach brudu, to wtedy zaczął się ten dylemat. Oba miały zdecydowanych zwolenników i przeciwników.



Wielka Brytania zdecydowanie opowiedziała się w…

Wielka Brytania zdecydowanie opowiedziała się w konflikcie wanna prysznic za tym drugim, Europa wolała wannę, choć Niemcy nie byli pewni. Oczywiście konflikt nigdy rozwiązany nie będzie. Wanna prysznic to też konflikt o wodę, a raczej jej zużycie. Ekolodzy zdecydowanie popierają kąpiele pod prysznicem. Zużywa się wtedy mnie wody. A o wodę coraz trudniej. Problem ten nie dotyczy jeszcze co prawda Europy, ale myśląc globalnie to więcej państw ma problemy z brakiem wody, niż go nie ma i należałby się zacząć tym przejmować.

U nas w domu ten konflikt wanna prysznic tez jest nierozwiązany – choć zdecydowanie wygrywa wanna. Syn i mąż są jej wielkimi zwolennikami, ja wolałabym prysznic. A oni lubią się moczyć. Maż najpierw pół godziny leżakuje w wannie, z nogami na ścianie i dopiero się myje. Syn aktywnie spędza czas w kąpieli – zatapia statki, zderza ze sobą kaczki, przelewa wodę przez młynek, albo strzela z pistoletu na wodę do gumowych kaczek.

Ja zdecydowanie wolałabym mieć w domu prysznic – umyła bym się szybko i gotowe. Ale ponieważ łazienka jest mała nie zmieszczą się w niej oba te sprzęty, no i mamy wannę. Ale myślę, że przy remoncie pomyślimy o takim rozwiązaniu by wanna prysznic były w jednym. W ten sposób i wilk będzie syty i owca cała, czyli cała rodzina będzie zadowolona.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *