Wanna plus kabina – dwa w jednym

Ludzie dzielą się na dwa obozy: na wielbicieli długiego odmakania w wannie i na zwolenników szybkiego prysznica. A co, jeśli w jednej rodzinie spotkają się obie frakcje. Wojna. Nie, skąd – wanna z kabiną prysznicową. To doskonałe rozwiązanie, dwa w jednym. A jeśli jeszcze do kąpielowych działań bojowych wciągamy dzieci – rozwiązanie niemal idealne.Oczywiście można mieć w łazience…

Oczywiście można mieć w łazience i wannę i kabinę prysznicową, jednak ze względu na wielkość pomieszczenia nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus. Wanna z kabiną prysznicową zapewni każdemu to, co lubi najbardziej bez konieczności kupowania obu elementów ceramiki sanitarnej albo bez konieczności remontu. Dodatkowo to rewelacyjne rozwiązanie, kiedy w domu są dzieci. Parawan nawannowy zapobiega rozchlapywaniu wody po całej łazience, a nie ogranicza możliwości zabawy.

Funkcjonalność wanny z kabiną prysznicową doceniamy zwłaszcza w naszym klimacie. Gorące lata zniechęcają nas do długich kąpieli – wtedy króluje szybki chłodny energetyczny tusz dawkowany sobie kilka razy w ciągu dnia. Długie jesienne wieczory i mroźne zimy znów zapędzają nas do wanny – nie ma nic lepszego niż rozgrzewająca kąpiel w aromatycznej pianie. Wanna z kabiną prysznicową jest więc rozwiązaniem funkcjonalnym i wartym polecenia.

Galeria

obozy dla dzieci

Foto: pixabay.com

obozy dla dzieci

Foto: pixabay.com

Jest to także ten element łazienkowego wystroju, który może wydatnie podnieść walory estetyczne pomieszczenia. Parawany nawannowe bywają bardzo ładne i łatwo utrzymać je w czystości. Jeśli więc mamy małą łazienkę, a w domu ścierają się różne toaletowe upodobania, wanna z kabiną prysznicową będzie rozwiązaniem optymalnym.

Comments (1)
  1. przystojny35 2012/09/26

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *