Umywalka z szafką – zalety tego rozwiązania

Osoby lubiące wygodę wiedzą, jak ważne jest zastosowanie praktycznych rozwiązań przy wyposażeniu łazienki. Przemyślane aranżacje pozwolą nam ze swobodą korzystać później z łazienki. Bez wątpienia świetnym pomysłem jest połączenie umywalki i szafki. Być może zastanawiasz się, jak to możliwe. Otóż jest to bardzo proste. Po prostu umywalkę umieszczasz w szafce, która znajduje się pod nią. Dzięki temu wykorzystujesz maksymalnie dostępną przestrzeń, a ponadto zyskujesz dodatkowe miejsce na schowanie potrzebnych ci rzeczy.Najczęściej w takim miejscu układamy przybory potrzebne…

Najczęściej w takim miejscu układamy przybory potrzebne nam w codziennej toalecie. Wtedy przydatna jest szafka z szufladami. Z kolei inni wybierają szafkę na drzwi, gdzie mogą schować środki do czyszczenia toalety i dzięki temu nie rzucają się one w oczy. Choć nie używamy ich codziennie, to jednak są nam potrzebne i miejsce na nie musi się znaleźć. Jeśli więc nie chcesz, aby stały gdzieś na widoku wraz z kosmetykami czy środkami do higieny, możesz je schować pod umywalką.

Szafka pod umywalką spełnia też…

Szafka pod umywalką spełnia też funkcję dekoracyjną, gdyż sprytnie można w niej ukryć zawór od umywalki, który często jest widoczny. Takie rozwiązanie jest bardzo proste, a daje spory efekt. Twoja łazienka wygląda elegancko i stylowo i nic nie zakłóca tego idealnego wnętrza. Również sam wygląd umywalki i szafki może być bardzo ciekawy. W tej chwili modne są umywalki wpuszczane w blat wraz z szafkami. Tworzy to piękną zabudowę na jedną ze ścian łazienki i świetnie wypełnia tę przestrzeń, nie tworząc wrażenia zagracenia.

Komentarze(5)
  1. monika82 2012/11/10
  2. qweqwe 2012/11/15
  3. asd 2012/11/20
  4. Gargoyle3 2012/11/22
  5. Freeman 2012/11/24

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *