Uchwyty dla niepełnosprawnych – duży wybór

W dzisiejszych czasach możemy urządzić nasza łazienkę nie tylko estetycznie, ale również komfortowo i praktycznie. Na rynku z wyposażeniem łazienkowym nie brakuje też propozycji dla osób mających kłopoty z poruszaniem się i korzystaniem z toalety. Proponowane są uchwyty dla niepełnosprawnych w najróżniejszych rodzajach, zależnie od przeznaczenia.Jest wiele firm specjalizujących się w…

Jest wiele firm specjalizujących się w projektowaniu i produkcji wszelkich urządzeń zwiększających komfort korzystania z rozmaitych sprzętów w łazience. Uchwyty dla niepełnosprawnych to propozycja skierowana zarówno do inwalidów, jak też wszystkich osób z osłabioną sprawnością ciała lub zaburzeniami równowagi. W sklepach znajdziemy różnego typu uchwyty dla niepełnosprawnych. Mogą one być mocowane do ściany, na dowolnie wybranej przez nas wysokości i pod odpowiadającym nam kątem, jak też instalowane do podłogi. Wybieramy zazwyczaj kierując się naszymi indywidualnymi potrzebami.

Uchwyty dla niepełnosprawnych możemy zainstalować…

Uchwyty dla niepełnosprawnych możemy zainstalować przy każdym urządzeniu w łazience: przy wannie, jeśli lubimy korzystać z kąpieli, lub w kabinie prysznicowej, przy ubikacji, a także przy umywalce, wszędzie tam, gdzie niezbędne jest nam oparcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacznie zmniejszymy ryzyko upadku i ułatwimy sobie codzienna toaletę.

Comments (1)
  1. krakus 2012/08/14

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *