Uchwyty dla niepełnosprawnych – duży wybór

W dzisiejszych czasach możemy urządzić nasza łazienkę nie tylko estetycznie, ale również komfortowo i praktycznie. Na rynku z wyposażeniem łazienkowym nie brakuje też propozycji dla osób mających kłopoty z poruszaniem się i korzystaniem z toalety. Proponowane są uchwyty dla niepełnosprawnych w najróżniejszych rodzajach, zależnie od przeznaczenia.Jest wiele firm specjalizujących się w…

Jest wiele firm specjalizujących się w projektowaniu i produkcji wszelkich urządzeń zwiększających komfort korzystania z rozmaitych sprzętów w łazience. Uchwyty dla niepełnosprawnych to propozycja skierowana zarówno do inwalidów, jak też wszystkich osób z osłabioną sprawnością ciała lub zaburzeniami równowagi. W sklepach znajdziemy różnego typu uchwyty dla niepełnosprawnych. Mogą one być mocowane do ściany, na dowolnie wybranej przez nas wysokości i pod odpowiadającym nam kątem, jak też instalowane do podłogi. Wybieramy zazwyczaj kierując się naszymi indywidualnymi potrzebami.

Uchwyty dla niepełnosprawnych możemy zainstalować przy każdym…

Uchwyty dla niepełnosprawnych możemy zainstalować przy każdym urządzeniu w łazience: przy wannie, jeśli lubimy korzystać z kąpieli, lub w kabinie prysznicowej, przy ubikacji, a także przy umywalce, wszędzie tam, gdzie niezbędne jest nam oparcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacznie zmniejszymy ryzyko upadku i ułatwimy sobie codzienna toaletę.

Comments (1)
  1. krakus 2012/08/14

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *