Toalety bezrantowe, typurimless

Przeglądając ofertę w zakresie ceramiki sanitarnej, najlepszych rozwiązań i wyposażenia dla łazienek i toalet, możemy trafić na sformułowania takie jak miska bez kołnierza, bezrantowa czy rimless.Widać też od razu, że…

Widać też od razu, że konstrukcja tego rodzaju toalet jest nieco inna, a także że cena jest wyższa. Na pewno warto przyjrzeć się bliżej miskom typu rimless i poważnie wziąć pod uwagę zastosowanie takiego właśnie rozwiązania. Na co narzekamy najbardziej, jeśli chodzi o funkcjonalność i wyposażenie toalety. Oczywiście na fakt, że trudno utrzymać ją w idealnej czystości, że mycie, sprzątanie jest nie tylko dość trudne, ale też nie do końca skuteczne. Największym wyzwaniem jest utrzymanie higieny pod obrzeżem standardowej muszli, która jest obramowana z trzech stron tzw. kołnierzem wewnętrznym. Nie jest to oczywiście zabieg o charakterze estetycznym, ale ma służyć zabezpieczeniu przed chlapnięciem wodą na zewnątrz.

Ale jednocześnie pod rantem miska nie będzie…

Ale jednocześnie pod rantem miska nie będzie dokładnie spłukana i osadza się tam brud. Jak łatwo się domyślić w miskach typu rimless nie ma kołnierza. Ale nie trzeba się martwić o wylewającą się z muszli wodę. Zastosowano tu specjalny kanał wewnątrz miski, którym rozprowadza się wodę dokładnie spłukującą całe wnętrze muszli. Powierzchnia misek typu rimless jest dodatkowo pokryta specjalnym szkliwem, które zapewnia gładkość i łatwe czyszczenie. Mamy zatem toaletę, która jest zawsze czysta, łatwo ją umyć. Ponadto jest ładna, prosta, o uniwersalnym designie. Warto zapamiętać, że jest też tańsza w eksploatacji i ekologiczna, gdyż zużywa do spłukiwania mniej wody.

Comments (1)
  1. Leszek 2015/02/01

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *