Toalety bezrantowe, typurimless

Przeglądając ofertę w zakresie ceramiki sanitarnej, najlepszych rozwiązań i wyposażenia dla łazienek i toalet, możemy trafić na sformułowania takie jak miska bez kołnierza, bezrantowa czy rimless. Widać też od razu, że konstrukcja tego rodzaju toalet jest nieco inna, a także że cena jest wyższa. Na pewno warto przyjrzeć się bliżej miskom typu rimless i poważnie wziąć pod uwagę zastosowanie takiego właśnie rozwiązania.Na co narzekamy najbardziej, jeśli…

Na co narzekamy najbardziej, jeśli chodzi o funkcjonalność i wyposażenie toalety. Oczywiście na fakt, że trudno utrzymać ją w idealnej czystości, że mycie, sprzątanie jest nie tylko dość trudne, ale też nie do końca skuteczne. Największym wyzwaniem jest utrzymanie higieny pod obrzeżem standardowej muszli, która jest obramowana z trzech stron tzw. kołnierzem wewnętrznym. Nie jest to oczywiście zabieg o charakterze estetycznym, ale ma służyć zabezpieczeniu przed chlapnięciem wodą na zewnątrz. Ale jednocześnie pod rantem miska nie będzie dokładnie spłukana i osadza się tam brud. Jak łatwo się domyślić w miskach typu rimless nie ma kołnierza. Ale nie trzeba się martwić o wylewającą się z muszli wodę.

Zastosowano tu specjalny kanał wewnątrz miski,…

Zastosowano tu specjalny kanał wewnątrz miski, którym rozprowadza się wodę dokładnie spłukującą całe wnętrze muszli. Powierzchnia misek typu rimless jest dodatkowo pokryta specjalnym szkliwem, które zapewnia gładkość i łatwe czyszczenie. Mamy zatem toaletę, która jest zawsze czysta, łatwo ją umyć. Ponadto jest ładna, prosta, o uniwersalnym designie. Warto zapamiętać, że jest też tańsza w eksploatacji i ekologiczna, gdyż zużywa do spłukiwania mniej wody.

Comments (1)
  1. Leszek 2015/02/01

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *