Teraz w łazience będzie sucho

Do czego służy wanna w łazience. To pytanie wydaje się śmieszne i banalnie proste. Oczywiście, że służy do kąpieli. Kąpiel jest wówczas, gdy napuścimy sobie całą wannę wody, dodamy płyn do kąpieli i będziemy się w nim pławić, leżeć, wypoczywać. Są osoby, które biorą prysznic w wannie i wówczas przestaje ona spełniać swoją funkcję.Na około wszystko jest ochlapane…

Na około wszystko jest ochlapane. W takiej sytuacji przydaje się kabina nawannowa. Ludzi nie stać na to, by mieć wannę i prysznic oddzielnie lub nie mają na to miejsca w łazience. Wtedy biorą prysznic w zwykłej wannie. Kto tak robił, ten bardzo dobrze wie o tym, że podłoga w łazience chlapie się niemiłosiernie. Wymyślono więc coś takiego, jak kabina nawannowa. Jest to bardzo sprytna konstrukcja, najczęściej wykonana z plastiku, która jest montowana do sufitu i brzegu wanny. Zapobiega ona chlapaniu całej łazienki, gdy bierzemy w wannie prysznic. Kabina nawannowa stwarza zamkniętą przestrzeń.

Czujemy się, jak w zwykłej…

eye q płyn

Foto: pixabay.com

Czujemy się, jak w zwykłej kabinie prysznicowej. Jest ona rozsuwana lub otwiera się, jak zwykłe drzwi. Modeli jest kilka i każdy może wybrać taką kabinę, jaka będzie mu najbardziej odpowiadać. Kabina nawannowa jest dostępna w sklepach z wyposażeniem wnętrz. Jej koszt nie jest wysoki, a montaż można wykonać samodzielnie.

eye q płyn

Foto: pixabay.com

eye q płyn

Foto: pixabay.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *