Szczegółowy raport

Jestem zatrudniony na stanowisku sprzedawca w sklepie, który oferuje akcesoria do łazienek. Jest to praca jak każda inna, płaca też nie jest zła, więc nie mogę złego słowa powiedzieć. Ostatnio dostałem specjalne zlecenie od kierownika sklepu. Poprosił mnie bym zrobił takie rozliczenie na podstawie ostatniego roku, jaki towar jest najbardziej chodliwy.Zdziwiłem się, że mi powierzono…

Zdziwiłem się, że mi powierzono to zadanie, ale z drugiej strony pracuje tu najdłużej i mam największe doświadczenie, także potraktowałem to, jako duży plus. Przygotowując się do wykonania tego zadania myślałem, że to będzie bardzo proste i szybko mi się z tym zejdzie. Nic bardziej mylnego. Musiałem przejrzeć stosy dokumentów, rozpisać towar, jaki mamy na sklepie wszystko to pochłaniało dużo czasu. Była to bardzo mozolna praca. Po paru dniach zauważyłem, że wanny prostokątne są kupowane najczęściej.

Wanny prostokątne mamy w dobrych…

Wanny prostokątne mamy w dobrych cenach, więc to pewnie, dlatego pomyślałem. Gdy skończyłem już raport na temat tego, jaki produkt się sprzedaje najlepiej okazało się, że wanny prostokątne i umywalki były bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o ilość sprzedażnych rzeczy. Raport ten pokazał, że wanny prostokątne i umywalki zawsze muszą być zamówione w większej ilości sztuk.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *