Szafki do łazienki – popuść wodze fantazji

Łazienki – pomieszczenia, z których każdego dnia korzysta się po kilka razy dziennie w różnych celach. Te różne cele sprawiają, że w łazience gromadzi się wiele gadżetów takich jak szczotki, spinki, suszarki, wałki, nożyczki, świeczki oraz kosmetyki i środki czystości.Gromadzić to wszystko pozwalają szafki do…

Gromadzić to wszystko pozwalają szafki do łazienki, przy czym najlepsze są te wiszące, albo na nóżkach. Dlaczego dobrze jest, aby szafki do łazienki wisiały, albo stały na podwyższeniu. Chodzi tu o wodę, która często zalewa naszą łazienkę z różnych powodów – a to wyleje pralka, a to komuś prysznic niefortunnie wypadnie z rąk, a to woda się z wanny wychlapie w czasie kąpania, a to dzieci zaleją łazienkę bawiąc się w zatapianie statków, itp.

Kiedy mokra będzie podłoga, ucierpią też szafki do łazienki, jeśli oczywiście będą stały wprost na podłodze. Jeśli jednak będą wisieć, albo stać na wysokich nóżkach, żadna woda nie będzie straszna ani szafkom, ani zgromadzonych w nich akcesoriom.

Wiszące szafki do łazienki mają jeszcze jedną zaletę – nie zajmują miejsca niezbędnego na podłodze. Jeśli szafka wisi, zawsze coś pod nią można postawić – sedes, kosz na bieliznę, pralkę, albo umywalkę. Jeśli szafka stoi, nad nią może być co najwyżej lustro, umywalka, albo inna szafka. Kupując szafki do łazienki warto wziąć to pod uwagę.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *