Stojący albo podwieszany wc kompakt

Klient, który zastanawia się nad wyborem elementów ceramiki sanitarnej do łazienki, staje przed wieloma dylematami związanymi z ogromnym wyborem produktów. Jedną z rozterek jest pytanie: wc kompakt w wersji stojącej czy podwieszanej. Przeglądając strony i internetowe producentów ceramiki sanitarnej, natrafiamy na różnorodne rozwiązania. Jedne są bardziej praktyczne, inne nastawione raczej na estetykę wykonania i designerskie pomysły.Zanim zdecydujemy się na konkretny…

Zanim zdecydujemy się na konkretny zakup, trzeba sprawę dobrze przemyśleć. Kolory, kształty – to tylko niektóre kwestie do debaty. Ważna sprawą jest ponadto decyzja: wc kompakt stojący albo może raczej podwieszany. Kwestia estetyki, upodobań, ale również innego montażu. Wc kompakt, który zainstalujemy w łazience może być tradycyjny – stojący, albo bardziej nowoczesny, czyli podwieszany. Jeśli chodzi o sam kształt, oba rozwiązania to szereg rozmaitych możliwości. Wc kompakt stojący może mieć chociażby kilkanaście rodzajów podpory, na której jest umocowany. Subtelne, wąskie i bardzo delikatne, albo masywne, zajmujące dużo przestrzeni.

Albo – te najbardziej popularne, czyli…

Albo – te najbardziej popularne, czyli kształtem przypominające klepsydrę. Jednolite lub zdobione ciekawymi ornamentami. W zasadzie wybór wc kompakt stojący czy podwieszany to kwestia upodobań i możliwości aranżacyjnych w pomieszczeniu. Ten zawieszony również może przyjmować interesujące aranżacje. Brak podpórki to natomiast brak dodatkowych szpar podczas czyszczenia.

Comments (1)
  1. troool 2012/09/11

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *