Sposoby zabudowy wanny

W wielu łazienkach wciąż królują różnorodne wanny: prostokątne lub półokrągłe o różnych rozmiarach. Każdy z nas bowiem lubi po powrocie do domu zanurzyć się w gorącej wodzie z pachnącą pianą, odświeżyć zmyć z siebie stres z całego dnia. Wiele osób w trakcie generalnego remontu łazienki wiele osób decyduje się na wymianę prysznica na wannę, która pięknie prezentuje się szczególnie w dużych i przestronnych łazienkach.Jeśli zależy nam na nowoczesnej,…

Jeśli zależy nam na nowoczesnej, estetycznej i eleganckiej łazience, sam montaż wanny zazwyczaj jest niewystarczający. Efekt mogą bowiem zepsuć widoczne mało eleganckie rury kanalizacyjne, dlatego warto wykonać dodatkowe prace i zabudować wannę w oryginalny, fantazyjny sposób. Zanim zdecydujemy się na wybór określonego sposobu jej obudowy, warto przejrzeć aktualne czasopisma specjalistyczne lub zasięgnąć fachowej opinii. W sklepach i hipermarketach możemy nabyć specjalne, gotowe obudowy tzw. panele, których instalacja zajmuje kilka chwil. Bardzo często zdarza się, że wanna jest w komplecie z osłoną, dzięki czemu nie musimy biec na drugi koniec sklepu lub jeździć po mieście.

W ten sposób oszczędzamy drogocenny czas. Jeżeli jednak cenimy sobie oryginalność lub chcemy by nasza wanna wtapiała się w tło i komponowała z pozostałymi elementami wyposażenia możemy zdecydować się na tzw. obmurówkę czyli ściankę z cegieł oklejoną płytkami. Innym sposobem na obudowę wanny może stanowić tzw. nośnik polistyrenowy czyli specjalną konstrukcję, w którą wmontowuje się wannę.

Komentarze(5)
  1. troool 2012/11/11
  2. Agnieszka 2012/11/25
  3. Jakubas 2012/11/28
  4. Grażyna 2012/11/30
  5. Żaneta 2012/12/06

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *