Sikanie do dzieła sztuki – szalony pisuar

Prosta czynność. Fizjologiczna potrzeba, której ominąć się w żaden sposób nie da. Może zatem powinna być otoczona aurą przyjemności. Mogłoby to dotyczyć ceramiki sanitarnej. Takie na przykład szalony pisuar… Przeznaczony do użytkowania przez mężczyzn. Może dlatego raczej nie zachwyca ani kształtem, ani kolorystyką. Z reguły to kobiety otaczają się elementami estetycznymi, by było miło, elegancko i stylowo.Stereotypowi mężczyźni na dodatki zwracają uwagę…

Stereotypowi mężczyźni na dodatki zwracają uwagę rzadziej. No bo jak mógłby wyglądać inaczej pisuar. Jakoś ciężko sobie wyobrazić jego inna formę. A już wzór, który można by nazwać designerskim albo chociaż – szalonym. A tu niespodzianka. Producenci ceramiki sanitarnej pomyśleli i o panach poczuciem humoru, bo to jest niezbędne, by zdecydować się na taki zakup do domowej łazienki. Pruderyjna opcja w kształcie ust( bo i taki pisuar można znaleźć )może wywołać u jednych śmiech, u innych obrzydzenie. Jedno jest pewne – trudno przejść obok takiego cacka obojętnie.

Zatem może pisuar w wersji bardziej cenzuralnej…

Zatem może pisuar w wersji bardziej cenzuralnej – ślimak, a w zasadzie jego dom, czyli muszla. W odpowiedniej kolorystyce – pomysł ciekawy i już nie gorszący. Z kolei dla dzieci – małych chłopców – pisuar w kształcie kwiatka. Ten to już chyba tylko śmieszy. Bywa i tak, że kształt normalny, z zewnątrz kolor tradycyjny, ale w środku – niespodzianka. Obrazek, zdjęcie – w zależności od upodobania. I pisuar, choć z założenia przeznaczony do czynności prozaicznej, może być ciekawym elementem wyposażenia łazienki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *