Rodzaje drzwi do kabiny prysznicowej

Wyposażenie łazienki w kabinę prysznicową jest bardzo dobrym rozwiązaniem, w końcu dzięki temu oszczędzamy miejsce w łazience, co jest szczególnie ważne gdy jest niewielka, możemy również w ten sposób wziąć szybki prysznic, na przykład rano kiedy wszyscy się spieszą. Kabina prysznicowa może wyglądać bardzo różnie, a charakteru dodają jej drzwi prysznicowe dobrane według naszych wymagań.Galeria

Drzwi do kabiny prysznicowej produkowane są dzisiaj z materiałów takich jak szkło czy plastik, które gwarantują, że drzwi prysznicowe można łatwo utrzymać w czystości i to, że będą wyglądały estetycznie. Prysznicowe drzwi ze szkła mogą mieć różną formę, nadają się zarówno do kabin prysznicowych rogowych, półokrągłych, jak i kwadratowych czy prostokątnych, panele szklane można również wykorzystać by zrobić kabinę bezpośrednio na płytkach podłogowych, co jest ostatnio bardzo modnym trendem. Drzwi takie mogą być zarówno matowe jak i przeźroczyste, a wybór zależy wyłącznie od właściciela.

Drzwi prysznicowe mogą być również…

Drzwi prysznicowe mogą być również wykonane z plastiku, takie drzwi bardzo często są ozdabiane najróżniejszymi wzorami, one również nadają się do brodzików półokrągłych i kwadratowych, drzwi prysznicowe z plastiku najczęściej są matowe.

Komentarze(2)
  1. kozak.a 2012/09/29
  2. Ania 2012/10/05

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *