Rodzaje drzwi do kabiny prysznicowej

Wyposażenie łazienki w kabinę prysznicową jest bardzo dobrym rozwiązaniem, w końcu dzięki temu oszczędzamy miejsce w łazience, co jest szczególnie ważne gdy jest niewielka, możemy również w ten sposób wziąć szybki prysznic, na przykład rano kiedy wszyscy się spieszą. Kabina prysznicowa może wyglądać bardzo różnie, a charakteru dodają jej drzwi prysznicowe dobrane według naszych wymagań.Galeria

Drzwi do kabiny prysznicowej produkowane są dzisiaj z materiałów takich jak szkło czy plastik, które gwarantują, że drzwi prysznicowe można łatwo utrzymać w czystości i to, że będą wyglądały estetycznie. Prysznicowe drzwi ze szkła mogą mieć różną formę, nadają się zarówno do kabin prysznicowych rogowych, półokrągłych, jak i kwadratowych czy prostokątnych, panele szklane można również wykorzystać by zrobić kabinę bezpośrednio na płytkach podłogowych, co jest ostatnio bardzo modnym trendem.

Drzwi takie mogą być zarówno matowe jak…

Drzwi takie mogą być zarówno matowe jak i przeźroczyste, a wybór zależy wyłącznie od właściciela. Drzwi prysznicowe mogą być również wykonane z plastiku, takie drzwi bardzo często są ozdabiane najróżniejszymi wzorami, one również nadają się do brodzików półokrągłych i kwadratowych, drzwi prysznicowe z plastiku najczęściej są matowe.

Komentarze(2)
  1. kozak.a 2012/09/29
  2. Ania 2012/10/05

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *