Projekty łazienki z charakterem

Jeszcze kilka lat temu łazienki powszechnie kojarzyły się ze śnieżnobiałym kolorem. Białe były płytki na ścianach i podłodze. Na ten kolor malowano łazienkowe sufity. Także wanny czy umywalki obowiązkowo miały ten odcień. Obecnie sytuacja uległa sporej zmianie, a projekty łazienki mogą być naprawdę oryginalne.Kolorowe płytki z różnymi elementami…

Kolorowe płytki z różnymi elementami dekoracyjnymi zajmują większość miejsca na półkach z materiałami do wykończeń wnętrz. Taka różnorodność sprawia, że każdy może wcielić w życie własny pomysł na łazienkę. W przypadku przestronnych pomieszczeń ciekawą alternatywą mogą być projekty łazienki w czarno-białym kolorze. Takie projekty łazienki oparte są na efekcie kontrastu. Połączenie czerni z bielą wygląda naprawdę elegancko, dlatego tego rodzaju pomysł na łazienkę tak szybko przyjął się wśród miłośników klasycznych rozwiązań.

Projekty łazienki, która jest połączeniem tych dwóch barw w zamyśle przeznaczone są dla osób o wyrafinowanym guście. Obecnie dostępne są na rynku wanny, umywalki, łazienkowe meble i wszelka armatura w czarnym kolorze. Aranżując pomieszczenie zgodnie z tym stylem warto pamiętać, że całość musi doskonale ze sobą harmonizować. Najlepszy efekt uzyskamy, gdy żadna z barw nie będzie dominować nad drugą.

Oczywiście takie projekty łazienki często są przełamane na przykład jakimś kolorowym dodatkiem. Ciekawie wyglądają błyszczące elementy, takie które rzucają się w oczy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *