Program do wizualizacji „Moja Łazienka”

Przed rozpoczęciem prac związanych z urządzaniem łazienki lub generalnym remontem, można skorzystać z darmowego programu „Moja łazienka”, który przeleje na ekran komputera nasze wyobrażenia o tym pomieszczeniu. Z popularnej strony z darmowymi programami można pobrać aplikację „Moja Łazienka”. Za jej sprawą możliwe jest przetestowanie pożądanych rozwiązań zanim rozpoczniemy sporządzanie listy zakupów.Wizualizacja jest trójwymiarowa i daje pełen…

planowanie mediów

Foto: pixabay.com

Wizualizacja jest trójwymiarowa i daje pełen obraz urządzanej przestrzeni. Wystarczy wpisać odpowiednie wymiary i program „Moja Łazienka” pozwoli na planowanie i aranżację pomieszczenia. Program pomoże dobrze wykorzystać każdy kąt i stworzyć miejsce przyjazny dla użytkownika. Możliwość zapisywania projektu sprawia, że możemy wrócić do niego w dowolnej chwili, nie tracąc wcześniejszych ustaleń. Program „Moja Łazienka” jest bardzo dobrym rozwiązaniem( nie tylko dla niezdecydowanych ). Zanim wydamy mnóstwo pieniędzy na meble i akcesoria( większe i mniejsze ), możemy zobaczyć, czy wszystkie elementy do siebie pasują, a także, czy przestrzeń jest wykorzystana optymalnie.

Program pozwala też na dobór…

planowanie mediów

Foto: pixabay.com

Program pozwala też na dobór kolorystyki. I absolutna rewelacja – kiedy mamy już wizualizację, która odpowiada oczekiwaniom, można stworzyć listę zakupów( program jest niezawodną pomocą )a nawet określić w przybliżeniu koszty inwestycji. Pobranie jest darmowe, program bez problemu współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *