Pomysły na aranżację małej łazienki

Niewielka przestrzeń łazienki jest trudna do zaaranżowania, ponieważ na małej powierzchni trzeba zmieścić naprawdę bardzo wiele sprzętów. Aranżacja małej łazienki polega na tym by wszystko zmieścić, a jednoczenie nie sprawić by łazienka stała się zagracona zbyt wieloma przedmiotami, kluczowe znaczenie ma tutaj zastosowanie płytkich szafek czy regałów od połogi do sufitu mieszczących więcej rzeczy.Aranżacja małej łazienki dzięki temu pozwoli…

Aranżacja małej łazienki dzięki temu pozwoli na przechowywanie wszystkich potrzebnych rzeczy, a jednoczenie zagwarantuje porządek.

Warto również rozważyć stworzenie półek we wnękach ściany, tak by obok prysznica powstała półka na przybory do kąpieli, a nad umywalką na te do mycia zębów i kosmetyki, dobrym rozwiązaniem jest stworzyć długi blat, na którym zawsze można coś postawić, a pod nim można umieścić niewielkie szafki, lub szuflady, do których zawsze można coś włożyć. Aranżacja małej łazienki powinna również obejmować postawienie kabiny prysznicowej, dzięki czemu można odzyskać na niewielkiej powierzchni bardzo wiele miejsca, a łazienka będzie zabudowana go góry.

Aranżacja małej łazienki to także stosowanie różnych trików, które pozwalają optycznie powiększyć przestrzeń łazienki, na przykład poprzez powieszenie wielkiego lustra, które będzie przydatne by się w nim w całości przejrzeć, sprawi też, że pomieszczenie będzie się wydawało większe.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *