Półki łazienkowe – z praktycznego punktu widzenia

Nasze łazienki stają się coraz bardziej nowoczesne, wyrafinowane, urządzane z wielką starannością i dbałością o estetykę. Ciekawym, często bardzo pomysłowym, akcentem dekoracyjnym są półki łazienkowe. Wybierając je pamiętajmy też, że ważne są także z praktycznego punktu widzenia i warto przemyśleć wcześniej, jakiego typu półki będą potrzebne w naszej łazience najbardziej.Galeria

Małe łazienki, zastawione najróżniejszymi akcesoriami najlepiej wyposażyć w półki ukryte za eleganckimi drzwiczkami, dzięki którym unikniemy wrażenia chaosu i przeładowania. Dobrze byłoby pomyśleć o wbudowanych w nie lustrzanych taflach, które jednocześnie będą dawały optyczne wrażenie większej przestrzeni. Natomiast w przestronnych, minimalistycznie urządzonych łazienkach, ciekawie zaprojektowane, niebanalne, otwarte półki łazienkowe będą stanowiły element ożywiający pomieszczenie. Ważny jest materiał, z jakiego wykonane są nasze półki.

Łazienka jest pomieszczeniem o dużej wilgotności i…

Łazienka jest pomieszczeniem o dużej wilgotności i wszystkie meble przeznaczone do niej powinny być odpowiednio zabezpieczone. Znakomicie sprawdzają się półki szklane, z chromowanego metalu, ceramiczne i z tworzyw sztucznych. Wybierając je powinniśmy też zwrócić uwagę na ich funkcjonalność, pojemność, w zależności od tego, co chcemy na nich umieścić i jakie są nasze potrzeby.

Komentarze(2)
  1. Lucyna 2012/11/25
  2. Damian 2012/11/28

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *