Opis doskonały

Firma Koralle funkcjonuje na rynkach europejskich od 30 lat. W Polsce jej produkty również są już dostępne, jednak z oficjalną stroną przedsiębiorstwa można się zapoznać jedynie w obcych językach. A szkoda, bo opisy ich produktów sprawiają, że ma się ochotę natychmiast je zakupić, zamontować i skorzystać z nich. Cóż to byłaby za firma produkcyjna, jeśli tylko opisy jej artykułów byłyby zachęcające.


Jeśli jednak wysoka jakość idzie w parze z pomysłową i zachęcającą prezentacją to jest to bardzo dobre połączenie. Osoby, zarządzające firmą Koralle najwidoczniej mają podobne zdanie na ten temat, gdyż teksty, opisujące wanny, kabiny prysznicowe, brodziki są dopracowane pod każdym względem. Niestety, jak już wspomnieliśmy cieszyć się nimi mogą jedynie osoby znające jeden z trzech obcych języków: niemiecki, angielski lub rosyjski.

Wchodząc na stronę internetową firmy Koralle jej…

Wchodząc na stronę internetową firmy Koralle jej redaktorzy zachęcają nas do wejścia w ich świat. Czytamy: „Proszę zamknąć oczy. Pozwólcie ciału i duszy pogrążyć się w harmonii. Pogrążyć się. Zanurzyć. Odrodzić się.” Przejmujące, nieprawdaż. A to dopiero strona startowa. Zaczynamy przeglądać katalog produktów. Na początek niech będą ścianki prysznicowe. Otwieramy odnośnik i znów nie możemy się oderwać od opisu: „Koralle stwarza wrażenie lekkości w Państwa łazience w nowy sposób.

Opis doskonały – galeria

kursy angielskiego dla dzieci

Foto: pixabay.com

nauka angielskiego przez internet

Foto: pixabay.com

Dzięki ascetycznemu designowi ścianki wnoszą maksimum przejrzystości w krajobraz Państwa łazienki..” I tak dalej. Z kolei wanny Koralle: „Wanny zapraszają do eleganckiego odpoczynku.” Jak tu się skupić na wybieraniu wyposażenia łazienki. Jedno jest pewne: jeśli teksty miały zwrócić uwagę czytelnika na produkt i sprawić, by uwierzył w jego wyjątkowość to zadanie odrobione na medal.

Komentarze(2)
  1. sarenka18 2012/10/08
  2. Ania 2012/10/20

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *