Nowoczesny blat pod umywalkę

Przy projektowaniu łazienki, zanim podejmiemy decyzję o sposobie jej aranżacji, często szukamy pomocy fachowców, którzy byliby w stanie doradzić nam proste, a zarazem efektowne rozwiązania do zastosowania. Oprócz wyboru kolorystyki ścian oraz innych dodatków łazienkowych, musimy także zwrócić uwagę na dobór odpowiednich mebli.Ważnym elementem meblowym jest blat pod…

Ważnym elementem meblowym jest blat pod umywalkę, który powinien cechować się dużą odpornością na wilgoć. Taki nowoczesny blat pod umywalkę stanowi istotną rolę, dlatego warto jest zainwestować w jego najwyższą jakość. Ponadto taki blat pod umywalkę powinien być bardzo wytrzymały, aby był w stanie utrzymać przymocowaną do niego umywalkę. Montaż takiego blatu nie jest skomplikowany, należy jednak zastanowić się i dobrać odpowiednią wysokość jego zamontowania.

Nowoczesny blat pod umywalkę – galeria

Przeważnie blat pod umywalkę posiada odpowiednio dopasowane wieszaki, za pomocą których przytwierdza się go do ściany, co pozwala bezpiecznie utrzymać ciężar kilku, a nawet kilkunasto kilogramowej umywalki. Najlepiej jest więc skorzystać z załączonej instrukcji montażowej, która krok po kroku wyjaśni sposób montażu. Aby taki bardzo ważny element łazienki wyglądał estetycznie, można na przykład obłożyć go ozdobnymi płytkami budowlanymi.

Komentarze(5)
  1. Tereska 2012/09/11
  2. zdrowy76 2012/09/21
  3. Ania 2012/09/29
  4. Hercules 2012/10/02
  5. Weronikaaa 2012/10/04

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *