Nie musisz rezygnować z drzwi

Wygodne drzwi rozsuwane to świetne rozwiązanie dla naszego domu, jeśli dysponujemy bardzo ograniczoną przestrzenią. Wiele osób decyduje się na zainstalowanie drzwi rozsuwanych gdyż dzięki nim nie trzeba pozbywać się drzwi i zachować można prywatność w poszczególnych pomieszczeniach. Instalacja drzwi rozsuwanych jest bardzo prosta i bardzo szybka.Jeśli posiadamy niewielki choćby zmysł techniczny…

Jeśli posiadamy niewielki choćby zmysł techniczny to sami możemy sobie takie rozsuwane drzwi u siebie w domu zamontować. Możemy oczywiście nasze rozsuwane drzwi powierzyć fachowcom, którzy szybko uporają się z założeniem ich. Takie drzwi montowane są na specjalnych szynach, które przykręcane są do podłogi i cały proces jest bardzo mało inwazyjny i nie wymaga dużo wiercenia. Zapewne będziemy z naszych drzwi bardzo zadowoleni. Możemy wybrać takie, które są drewniane, lub drewnopodobne.

Sięgnąć możemy po drzwi, które zrobione…

Sięgnąć możemy po drzwi, które zrobione są ze specjalnego materiału sztucznego o gładkiej błyszczącej powierzchni. Nic nie stoi także na przeszkodzie w wybraniu drzwi szklanych, które mogą być przezroczyste lub też wykonane ze szkła mrożonego. Modne są drzwi pokryte tapetami. Pokryciem mogą być też bambusowe patyczki lub ratafia. Wybór mamy ogromny i zapewne znajdziemy coś dla siebie.

Comments (1)
  1. goral 2012/05/21

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *