Najbezpieczniejszy montaż

Często używanym typem montażu umywali są charakterystyczne haki, czy wkręty która przytwierdzają ją do ściany. Grozi to jednak większym ryzykiem urwania się pod wpływem wagi użytkownika, niż umywalka z szafką. To drugie rozwiązanie gwarantuje niezachwianą stabilność i pewność. Nie ma potrzeby ryzykowania, że wskutek upływu lat umywalka odpadnie.Jeśli umywalka z szafką zostanie…

Jeśli umywalka z szafką zostanie zamontowana w miejsce standardowej, wiszącej na hakach wwierconych w kafelki to będziemy mogli zapomnieć o problemach związanych z ryzykiem jej odpadnięcia. Najlepiej jest zapobiegać niż potem się martwić. Dlatego umywalka z szafką powinna być rozwiązaniem najbardziej domyślnym, zwłaszcza, że prócz zapewniania najpewniejszego osadzenia sprzętów sanitarnych zwiększa ono także praktyczność. Miejsce jest znacznie lepiej wykorzystane gdy pod umywalką mamy kilka półek w szafce.

Jeśli zamiast niej jest tam po…

Jeśli zamiast niej jest tam po prostu pusta przestrzeń to nie jest ona zwykle zagospodarowana w żaden sposób. Aby umywalka z szafką komponowała się z resztą naszej łazienki należy po prostu przejrzeć katalogi i wybrać obicia, drewna czy okleiny spośród setek dostępnych rodzajów. Nie zabraknie dla nas kombinacji i z pewnością nie poczujemy niedosytu związanego z brakiem opcji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *