Miska wisząca czy zwykła

Wraz z pojawieniem się takiego produktu jak miska wisząca zrewolucjonizowało się podejście projektantów wnętrz do wystroju naszych łazienek. W tamtym czasie nowy, obecnie standardowy już, produkt coraz częściej był wykorzystywany i zachwycał oko właścicieli łazienek. Do dzisiaj jednak wiele osób przeraża miska wisząca w wc.Okazuje się, że ludzie obawiają się,…

Okazuje się, że ludzie obawiają się, że nie wytrzyma ona ciężaru ich ciała, a tym samym będą narażeni na koszty związane z odkupowaniem sprzętu, z którego korzystają u swoich znajomych. Okazuje się jednak, że te osoby nie zdają sobie sprawy w jaki sposób miska wisząca jest zamontowana. Otóż jest ona podwieszona na specjalnym stelażu, który zapewnia bezpieczeństwo. Poza tym, że jest wygodna, łatwa w sprzątaniu i utrzymaniu czystości to w pozostałych kwestiach nie różni się od tradycyjnych kompaktów wc.

Przewyższa je jednak w swoich zaletach, a…

Przewyższa je jednak w swoich zaletach, a jest nowoczesny wygląd wprowadza powiew świeżości do naszych łazienek. Coraz więcej osób wymienia zwykłe kompakty wc na nowoczesny, jakim jest miska wisząca. Tym bardziej, że zabudowany stelaż pozwala na stworzenie w łazience dodatkowej półki, która idealnie sprawdzi się w roli przechowywania. Miska wisząca czy zwykła. Oczywiście podwieszana!.

Comments (1)
  1. lubelak 2012/09/18

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *