Mała łazienka w bloku

Bloki od dawana były kojarzone z ciasnota i małymi pomieszczeniami. O ile nowoczesne budynki tego typu nie, maja z tym już wiele wspólnego przynajmniej po części to stare budowle jak najbardziej odzwierciedlają tę tezę. Dlatego tez zagospodarowanie takich pomieszczeń jest bardzo trudne. Nie inaczej jest z łazienkami.Łazienka w bloku dla wielu z nas…

Łazienka w bloku dla wielu z nas może okazać się mordęgą. O tym jak trudna jest do zagospodarowania łazienka w bloku nie trzeba mówić tym, którzy tego dokonali. Aby wszystko było w jak najlepszym porządku i aby w i tak małym już pomieszczeniu zostało jeszcze trochę wolnej przestrzeni należy korzystać z dość małych elementów, które są zdecydowanie mniejsze od swoich standardowych wersji. Jednym z pomysłów jest tutaj montaż na przykład wanny narożnej, która od swojej imienniczki w wersji tradycyjnej jest zdecydowanie mniejsza i do tego umiejscowiona w narożniku, a więc najlepszym miejscu.

Łazienka w bloku z takimi elementami może okazać się łazienka funkcjonalną. Oprócz tego taka łazienka w bloku będzie również bardzo dobrze prezentowała się pod względem estetycznym. Z pewnością teki niestandardowe elementy dodadzą tutaj uroku. Warto więc zastanowić się nad taką poważną zmianą.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *