Mała łazienka w bloku – przebudowa

Mała łazienka w bloku to bardzo niekomfortowa sytuacja, o której dobrze wiedzą ich właściciele. Nie można się w niej swobodnie poruszać, brakuje miejsca na kosz na brudną bieliznę, pralka się nie mieści, ogólna rozpacz. Niektórzy próbują zmienić taka sytuację.Przy okazji planowanego remontu mieszkania,…

Przy okazji planowanego remontu mieszkania, warto się zastanowić, czy nasza mała łazienka w bloku mogłaby zostać przez nas powiększona. Dobrze byłoby przyjrzeć się planom architektonicznym mieszkania i powierzchni jego pomieszczeń, a także przemyśleć opcję zwiększenia powierzchni łazienki kosztem przedpokoju, kuchni lub innego pokoju.

Być może mamy w naszym domu niewykorzystaną przestrzeń, z której łatwo moglibyśmy zrezygnować. Przesunięcie ścian, pod warunkiem oczywiście, że są one działowe, nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Mała łazienka w bloku nie jest dobrym rozwiązaniem i warto się skusić nawet na zmniejszenie innych pomieszczeń. Łazienka to specyficzne miejsce, w którym nie tylko dbamy o higienę, ale też relaksujemy się.

Galeria

Pamiętajmy, że przebudowa w naszym mieszkaniu wymaga specjalistycznej wiedzy i warto jest poprosić o pomoc profesjonalistów. Będziemy zmieniali nie tylko jej powierzchnię, ale zapewne także ustawienie urządzeń sanitarnych. Mała łazienka w bloku może stać się całkowicie innym miejscem, jeśli tylko dobrze rozplanujemy i przeprowadzimy ta inwestycję.

Komentarze(2)
  1. lol 2012/09/11
  2. BruceLee 2012/09/19

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *