Mała łazienka w bloku – projekty

Mała łazienka w bloku nie należy do rzadko stosowanych w budownictwie rozwiązań, wręcz przeciwnie, jest bardzo często spotykana, szczególnie w blokach starszego typu. W dzisiejszych czasach istnieje jednak na szczęście wiele możliwości, aby odmienić te małe i ciasne wnętrza. Projekty łazienek, jakie dzisiaj proponowane są w wielu katalogach, dotyczą także aranżacji, jakich wymaga mała łazienka w bloku.Nie jest to temat bynajmniej niszowy…

Nie jest to temat bynajmniej niszowy. Dla bardzo wielu osób mała łazienka w bloku jest dużym problemem i zainteresowanie jakimikolwiek możliwościami ładnego i funkcjonalnego jej urządzenia cały czas wykazuje tendencje rosnącą. Z tego tez względu w katalogach łazienek znajdziemy bardzo ciekawe, często oryginalne i nietuzinkowe pomysły. Proponowane w takich pomieszczeniach meble są utrzymane w jasnych, świetlistych barwach i spełniają zazwyczaj wiele funkcji praktycznych. Doskonale sprawdzają się wszystkie wersje narożnikowe, zarówno mebli, jak i urządzeń sanitarnych.

Rezygnacja z wanny i zastąpienie jej kabiną…

Rezygnacja z wanny i zastąpienie jej kabiną prysznicową jest zazwyczaj pierwszym ważnym krokiem. W katalogach z projektami wyposażenia i wykończenia wnętrz w łazienkach znajdziemy często wspaniałe rozwiązania i inspiracje, które możemy wykorzystać planując zmiany w naszej łazience. Projekty architektów bardzo często dotyczą pomysłów na właściwe i jednocześnie efektowne zorganizowanie niewielkiej i niedoświetlonej przestrzeni, jaką zazwyczaj posiada mała łazienka w bloku.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *