Mała i bez okna – łazienka w bloku.

Mieszkańcy blokowisk bardzo dobrze wiedzą, co to znaczy mała i ciemna łazienka. Choć nie jedna rodzina boryka się z problemem jej funkcjonalności, warto zaznaczyć, iż dzisiejsze możliwości sprawiają, że łazienka w bloku może spełniać oczekiwania użytkowników pod każdym względem. Mały metraż, jaki posiada nie jedna łazienka w bloku kojarzy się z trudnościami w kwestii jej praktycznego urządzenia.Dziś, owe obawy można włożyć między bajki,…

Dziś, owe obawy można włożyć między bajki, ponieważ nowatorska technika potrafi zdziałać cuda. Przede wszystkim mała i ciemna łazienka w bloku powinna być wyposażona w mniejszego typu umywalkę podwieszaną, sedes podwieszany i kabinę prysznicową. Urządzenia sanitarne podwieszane, mają to do siebie, iż zaoszczędzają wiele miejsca na podłodze, co optycznie ja powiększa, oraz daje możliwość wygodniejszego poruszania się i zachowania czystości. Wiadomo, iż brak okna nakazuje wręcz, byśmy za każdym razem chcąc skorzystać z łazienki zapalali światło.

Dlatego, tym bardziej ciemna łazienka…

Dlatego, tym bardziej ciemna łazienka w bloku, powinna być wyłożona jasnymi płytkami z ewentualnymi ciemniejszymi wstawkami. Oświetlenie, to również istotna rzecz. Chcąc uzyskać efekt optycznego powiększenia wnętrza, ciemna łazienka w bloku powinna posiadać oświetlenie punktowe, stosowne do rozmieszczenia urządzeń sanitarnych.

Comments (1)
  1. Wiola 2012/06/13

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *