Łazienka z nową umywalką

Szukając pomysłu na urządzenie naszej łazienki w bloku warto przyjrzeć sie kolekcjom nowych wzorów urządzeń sanitarnych. Na przykład najnowsze wzory umywalek mogą nas nieźle zaskoczyć swoimi unikalnymi formami i różnorodnością materiałów, z jakich są wykonane. Niektóre z nich bardziej będa nam przypominać eleganckie wazy lub luksusowe abażury niż sprzęt do łazienki. W wyspecjalizowanych centrach handlowych znajdziemy całe ekspozycje nowoczesnych umywalek.Te zrobione ze szkła szczególnie…

Te zrobione ze szkła szczególnie przyciągają naszą uwagę. Są również modele wykonane z innych materiałów takich jak naturalny kamień lub marmur. Doskonale srawdzą się tutaj również syntetyczne imitacje drewna i kamienia. Różnorodność wzorów sprawi, że każdy znajdzie model dla siebie. Montaż umywalek tego typu różni się od modeli klasycznych, ponieważ nie mamy tu do czynienia z kompletnym urzadzeniem, a tylko z jednym jego elementem. Do eleganckiej misy jaką wybierzemy musimy przewidzieć blat lub szafkę, na których moglibyśmy ją zainstalować. Jeśli nasz wybór padnie na blat musimy wiedzieć że są dwa sposoby montażu; nadblatowy i podblatowy. Inaczej mówiąc umywalka jest stawian bądź wbudowywana w blat. Oba sposoby są równie efektowne, jednak w przypadku wbudowania misy nie jest ona na tyle widoczna z odległości by zachwycać użytkowników od momentu wejścia do łazienki.

Najlepiej jeśli dobierzemy materiał, z…

Najlepiej jeśli dobierzemy materiał, z którego wykonany jest blat do reszty mebli w łazience a może nawet w całym mieszkaniu. Niezłym pomysłem jest zamówienie go u stolarza, który wykonywał dla nas inne meble w naszym mieszkaniu. Najczęściej bowiem wymiary blatu pod umywalkę nie będą standardowe i będzie on musiał odpowiadać indywidualnym wymiarom naszej łazienki a także rozmiarowi samej umywalki. Opcją znacznie mniej skomplikowaną, jak się wydaje, jest zakup umywalki z szafką.

Komentarze(2)
  1. Wiola 2012/11/11
  2. Perfekcjonista 2012/11/18

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *