Kolorowe parawany

Różnorodne parawany są nie tylko namiastką ścianki, za którą można się ukryć podczas intymnej czynności jaką jest kąpiel. Dostępne wzory sprawiają, że łazienka nabiera charakteru. Parawany cieszą oko ferią wzorów i barw. Może się wydawać, że parawany to wersja mniej stabilna, jakościowo gorsza od kabiny prysznicowej, czy ścianki nawannowej. Przeciętnemu użytkownikowi łazienki kojarzą się bowiem z kawałkiem materiału niczym cerata, albo coś jeszcze straszniejszego.Tymczasem nie musi tak być…

Tymczasem nie musi tak być. Mamy wybór i to czasem taki, że aż szkoda, że nie jest dostępna tylko jedna opcja, bo… mielibyśmy zwyczajnie mniejszy problem. Parawany można z powodzeniem kupić jako produkt trwały i dobry jakościowo. Nie musi to być bubel i nawet więcej – rzadko nim jest. To naprawdę udany pomysł na element wyposażenia łazienkowego. Parawany można kupić w najróżniejszych odcieniach chyba wszystkich kolorów. A i to nie wszystko, bo dochodzą do tego przeróżne wzory. Parawany dla statecznych – wzory wyważone. Parawany dla oryginalnych. Proszę bardzo – ikony popkultury, postaci z bajek, zwierzęta – co tylko dusza zapragnie, można zrealizować. I w ten sposób może spełnić się nawet marzenie o prysznicu z podziwianą gwiazdą, która spogląda z zasłony.

W zależności od rodzaju materiału, parawany można…

W zależności od rodzaju materiału, parawany można także prać, co jest łatwiejsze w utrzymaniu niż dokładne szorowanie kabiny prysznicowej z jej zakamarkami i szczelinami. I najważniejsze – można je zmieniać. Znudzi się jeden – koszt wymiany samego elementu nie jest tak drogi, jak zmiana kabiny prysznicowej… można sobie tu zatem bardziej poszaleć z wybieranymi wzorami.

Komentarze(2)
  1. lol 2012/08/17
  2. goral 2012/09/05

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *