Kabiny z brodzikiem

Kiedy zastanawiamy się, czy bardziej funkcjonalne są łazienki wyposażone w wanny czy kabiny z brodzikiem, zazwyczaj bierzemy pod rozważamy ich wady i zalety. Jakie wady i zalety mają kabiny prysznicowe. Podstawową zaletą jaką mają kabiny z brodzikiem jest mała ilość powierzchni jaką zajmują w łazience.Najbardziej popularne kabiny z brodzikiem instalowane…

Najbardziej popularne kabiny z brodzikiem instalowane zazwyczaj w łazienkach mają wymiary 90×90 cm i podstawę wycinka okręgu o promieniu 90 cm lub kwadratu o wymiarach 90×90 cm. Kabiny z brodzikiem cieszą się dużą popularnością nie tylko ze względu na zajmowanie małej powierzchni użytkowej, ale też są doskonałym sposobem na oszczędność wody i energii, szczególnie kiedy nie mamy dostępu do bieżącej, ciepłej wody z sieci ciepłowniczej i musimy ja podgrzewać sami, przy użyciu gazu, oleju opałowego, prądy czy węgla. Kabiny z brodzikiem mają jeszcze jedną zaletę, są praktyczne i łatwo je utrzymać w czystości. Są idealne dla wszystkich, którzy, cenią sobie swój czas, zwłaszcza podczas porannej toalety i preferują właśnie tego typu rozwiązania w łazience.

Kabiny z brodzikiem umożliwiają umycie się od…

Kabiny z brodzikiem umożliwiają umycie się od stóp do głów w parę minut. Innego zdania będą zwolennicy długich, relaksujących kąpieli, dla których podstawę wyposażenia łazienki będzie stanowić wanna. Dlatego, kiedy nie możemy się zdecydować które rozwiązanie wybrać lub wśród domowników zdania są podzielone, a mamy sporą łazienkę, najlepiej zamontujmy jedno i drugie lub pójdźmy na kompromis i zdecydujmy się na wannę z parawanem nawannowym, dzięki takiemu rozwiązaniu weźmiemy zarówno szybki prysznic jak i relaksującą kąpiel.

Comments (1)
  1. pomyslowy45 2012/09/10

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *