Kabiny prysznicowe Koralle

Niemiecka firma Koralle jest producentem eleganckich i nowoczesnych wanien, kabin prysznicowych oraz brodzików. Produkty firmy Koralle wyróżnia stylowa prostota i znakomita jakość wykończeń. Kabiny prysznicowe Koralle urzekają swoją nowoczesnością i klasycznością zarazem. Pasują tak do futurystycznych, jak i tradycyjnych łazienek.Produkty marki Koralle są coraz bardziej powszechne…

Produkty marki Koralle są coraz bardziej powszechne na rynku polskim. I nic dziwnego. Coraz większa rzesza klientów urządzających łazienki jest zainteresowana ofertą niemieckiego producenta, ze względu na niepowtarzalne wrażenie estetyczne, wysoką jakość produktów i ich elegancję. Kabiny natryskowe Koralle są dostępne w różnych seriach, takich jak: MyDay, Koral T900, Terra, ClarissaPlus czy Koral T500. Cechą charakterystyczną kabin prysznicowych marki Koralle jest ich nowoczesny design. Mają one postać szklanych drzwi przesuwanych, montowanych narożnie lub we wnęce, przeznaczonych do instalacji na poziomie podłogi. Drzwi kabiny mogą mieć wiele skrzydeł, w zależności od jej usytuowania w łazience.

Są wyposażone w stalowe ramy i…

Są wyposażone w stalowe ramy i eleganckie proste uchwyty. Do małych pomieszczeń Koralle oferuje bezramowe kabiny natryskowe, niepozornie montowane w rogu, które optycznie powiększają wnętrze. Tego typu produktem jest kabina Coral S500, fascynująca swoją nowoczesną prostotą. Duże szklane profile dostępne w różnych rozmiarach i delikatne stalowe ramy otwierają niepowtarzalne możliwości dla rozwiązań architektonicznych salonu kąpielowego. Wystarczy tylko postawić na markę Koralle.

nauka niemieckiego

Foto: pixabay.com

nauka niemieckiego

Foto: pixabay.com

nauka niemieckiego

Foto: pixabay.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *