Jak dobrze zagospodarować toaletę

Jeśli mieszkamy we własnym domu mamy takie szczęście, że wymiary naszych pomieszczeń możemy w jakiś sposób kontrolować. Mieszkańcy popularnych w naszym kraju blokowisk jednak nie maja takiej opcji i muszą zagospodarować takie pomieszczenia jakie są do ich dyspozycji. Niekiedy jest to wielki problem.Największe problemy sprawia chyba łazienka, która w…

Największe problemy sprawia chyba łazienka, która w blokach zazwyczaj jest dość mała. W takim wypadku aranżacje małych łazienek sa bardzo trudne. Niemniej jednak nie oznacza to, że aranżacje małych łazienek są nie możliwe. Mniejsza nie zawsze oznacza gorsza i z pewnością aranżacje małych łazienek można także wykonać w sposób perfekcyjny. Przede wszystkim należy jednak pamiętać o tym, aby używać elementów, które zajmują mniej miejsca od ich standardowych wersji. Taka zmianą może być na przykład zamontowanie mniejszej umywalki, czy wanny narożnej, która z racji tego, że montowana jest w narożniku naszego pomieszczenia nie zajmuje dużej powierzchni.

Dobrym pomysłem jest tez montaż prysznica,…

Dobrym pomysłem jest tez montaż prysznica, który swoimi wymiarami także nie powala na kolana. Dodatkowo aranżacje małych łazienek wykonane z mniejszych asortymentów nadają naszemu pomieszczeniu więcej blasku. Mniejsze przedmioty wyglądają tam znacznie lepiej aniżeli standardowe duże jak na takie wymiary kolosy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *