Domowe SPA z Koralle

Rozwiązania praktyczne to nie jedyne, co oferuje niemiecka firma Koralle. Chcąc przekształcić łazienkę w domowe SPA, produkty z katalogu tej marki nadadzą się świetnie. Nowoczesne i trwałe, a na to przeważnie zwracamy uwagę. Domowe SPA to marzenie, które dziś można z łatwością spełnić.Decydując się na odpowiednie zestawy…

Decydując się na odpowiednie zestawy łazienkowe, wanny z hydromasażem lub terapią kolorami świateł, można stworzyć w domu namiastkę centrum relaksu i przyjemności. Koralle, niemiecki producent wyrobów sanitarnych, ma w swojej ofercie elementy, które pozwalają na takie wyposażenie łazienki. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynkach europejskich oraz najnowsze trendy z branży łazienkowej, Koralle prezentuje ofertę ciekawe pod względem funkcjonalności i designu.

Owalne wanny z systemem hydromasażu zapewniają relaks po ciężkim dniu pogodni za rzeczywistością. To odpoczynek, na który zasługuje każdy. Wanna Koralle pozwala na ułożenie ciała w różnych wygodnych pozycjach, by nabrać siły do dalszych zmagań. Inna propozycja tej firmy to panele prysznicowe, czyli możliwość przyjemnego natrysku w zależności od upodobań – ciepłego, ziemnego i o różnej intensywności.

Rodzaj prysznica zależy od samego użytkownika – wszystkie opcje można bowiem ustawić samodzielnie. To wszystko sprawia, że panele prysznicowe Koralle dają luksusową przyjemność kąpieli, a każdy prysznic staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Dzięki produktom firmy Koralle z serii Wellness domowe SPA stanie się rzeczywistością, do której szybko się przyzwyczaimy i nie będziemy mogli wyobrazić sobie innej.

Comments (1)
  1. budowlaniec 2012/09/08

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *