Czy toalety publiczne muszą źle wyglądać

Niektóre z większych miast w naszym kraju już rozstawia toalety publiczne w całym mieście. Miasto dba o to by były one zawsze czyste i były jak najlepiej rozmieszczone. Jednak niektóre miasta, a w szczególności te małe nadal są przeciwne ustawianiu ubikacji przenośnych na terenie ich miast. Tłumacza się oni, że toalety publiczne stojące w różnych miejscach w ich mieście psują wizerunek samego miasta, a dodatkowo są to zbyt wielkie koszta i nie potrafią oni utrzymać wszystkiego w należytym porządku.Tak naprawdę to toalety przenośne wcale…

Tak naprawdę to toalety przenośne wcale nie muszą brzydko wyglądać i wcale nie psują wizerunku nawet najpiękniejszego miasta. Wystarczy poświęcić temu pomysłowi dłuższą chwile i rozstawić toalety publiczne w taki sposób by nie wadziły one nikomu i spełniały w pełni swoją rolę. Wiadomo, że nikt nie będzie ich rozstawiał pod samymi zabytkami lub miejscami, które podziwiają turyści.

Jednak zawsze znajdzie się jakiś mały zakamarek,…

Jednak zawsze znajdzie się jakiś mały zakamarek, który musi być oczywiście w miarę widoczny by ustawić tak przenośną ubikacje z, które wszyscy mgli by skorzystać. Wiadomo, że za załatwianie swoich potrzeb w miejscach publicznych jest zabronione i nasz portfel może się skurczyć jeżeli dopuścimy się takiego czynu. Zdecydowanie toalety publiczne to dobry pomysł pod warunkiem, że są one dobrze rozmieszczone.

Komentarze(5)
  1. Teresa 2012/12/08
  2. Balbina 2012/12/10
  3. Michał 2012/12/11
  4. MaSter 2012/12/13
  5. Irsin 2012/12/19

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *