Co to jest miska w łazience?

Każdy człowiek na ziemi używa muszli klozetowej, ale nie każdy wie, że może ona występować pod nazwą miska wisząca. Jeżeli toaleta zamontowana jest w sposób nie stykający się z podłożem, tylko wisi na ścianie, to możemy mówić o misce wiszącej. Nowoczesna łazienka musi mieć na wyposażeniu taką właśnie toaletę.Spłuczki w muszlach wiszących zazwyczaj…

Spłuczki w muszlach wiszących zazwyczaj montowane są w zabudowie ściennej. Często mają wmontowaną czujkę, dzięki której spłukiwanie wody odbywa się bez dotyku. Miska wisząca ma bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd, dlatego też klapa, w którą jest wyposażona nie może być z niższej półki. Oferowane są klapy porcelanowe tak zwane samoopadające które mają wbudowany mechanizm zapobiegający uderzeniu klapy o toaletę. Nowoczesna miska wisząca może posiadać różnorodny kształt i wygląd. Często w nowoczesnych muszlach klozetowych montowane są systemy samoczyszczące, które po skorzystaniu z toalety zaczynają automatycznie czyścić.

W Polsce ten system jest jeszcze…

W Polsce ten system jest jeszcze rzadko spotykany jednak poza granicami naszego kraju jest to częstym zjawiskiem. Tego rodzaju miska wisząca najczęściej spotykana jest w centrach handlowych, stacjach benzynowych, przydrożnych parkingach oraz toaletach użytku publicznego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *