Charakterystyka łazienek nowoczesnych

Każdy z nas ma jakiś swój ulubiony styl wyposażenia domu, w którym czuje się najlepiej. Niemniej zmiany, nawet radykalne, często wychodzą nam na dobre. W ostatnim czasie widzimy modę na nowoczesne urządzanie mieszkań. Jak mogłaby wyglądać nowoczesna łazienka.Wiele osób ma dość mylne wyobrażenie na…

Wiele osób ma dość mylne wyobrażenie na temat modernistycznego stylu. Kojarzy im się on z zimnymi wnętrzami, którym daleko do przytulnego, domowego azylu. Tymczasem nowoczesność wcale nie oznacza pustki, monotonii. Wręcz przeciwnie, łazienki nowoczesne mogą naprawdę być przytulne, a jednocześnie mieć niesamowicie klimatyczną atmosferę, zachęcającą do relaksujących i aromatycznych kąpieli w czasie długich, zimowych wieczorów. Po pierwsze, ważną rolę odgrywają tu barwy. Mocne, kontrastujące, zdecydowane.

Możesz wybrać też jedną ścianę, na której umieścisz charakterystyczny wzór. Obecnie modne są motywy smoków, drzew bądź kwiatów – wszystko zależy od twoich osobistych upodobań. Dobrym rozwiązaniem w przestronnych łazienkach jest także wanna wolno stojąca z jakimś ciekawym wzorem na obudowie. Taka wanna wygląda bardzo elegancko i luksusowo. Jeśli natomiast twoja łazienka nie jest zbyt duża, to też nic straconego.

Galeria

Drzwi prysznicowe to także świetne miejsce na jakiś nowoczesny wzór, a poza tym prysznic pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Łazienki nowoczesne są naprawdę eleganckie, ale nie zabierają domowego ciepła. Kąpiel czy poranna toaleta w takiej łazience z pewnością będzie samą przyjemnością dla ciebie i twoich gości.

Komentarze(4)
  1. xenaaa 2012/11/06
  2. Lolik 2012/11/15
  3. Hercules 2012/11/15
  4. Ania 2012/11/19

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *