Brodziki do wyboru.

Wielu ludzi uważa, iż tylko kąpiel pod prysznicem zapewnia człowiekowi odpowiednią higienę ciała. Jeśli więc wybór padł na kabinę, warto pomyśleć nad odpowiednim brodzikiem. Do dyspozycji mamy akrylowe, oraz ceramiczne, które dodatkowo mają wiele kształtów i asymetryczności. W dzisiejszych czasach każdy sugeruje się ceną, dlatego brodziki akrylowe są kupowane częściej.Wyróżnia je lekkość, różnorakość wzorów, a…

Wyróżnia je lekkość, różnorakość wzorów, a także nie wysoka cena. Montaż akrylowych brodzików odbywa się szybko i łatwo, gdyż oparty jest na stelażu. Jednak warto zaznaczyć, iż akryl lubi się przebarwiać, więc nie oczekujmy, że brodziki akrylowe będą się długo cieszyły śnieżnobiałą bielą. Jeśli chodzi o brodziki ceramiczne, kupują je ludzie, którzy wyposażenie łazienki traktują jako inwestycję, która na pewno się zwróci. Ceramika należy do materiału bardzo odpornego, ale też ciężkiego. Dlatego brodziki ceramiczne montuje się na podłożu za pomocą spoiwa, jakim jest zaprawa.

Długą żywotność owych brodzików zawdzięcza się…

Długą żywotność owych brodzików zawdzięcza się odporności na urazy mechaniczne, ale także brak podatności na przebarwienia. Brodzik ceramiczny więc, pozostaje biały na długie lata. Cena, może odstraszyć, ponieważ jest znacznie wyższa, niż akrylowych, lecz na tym polega właśnie sens wyboru – tańszy na krótko, czy droższy na długo.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *