Bidety w łazienkach

Na pewno słowo bidet wiszący jest słowem obcym dla większości mieszkańców naszego kraju. I tak przedmiot ten, który na zachodzie robi swego rodzaju furorę i jest artykułem bardzo popularnym u nas nie może przebić się do większego kręgu społeczeństwa. I wydaje się, ze przynajmniej na razie przedmiot ten nie będzie zbyt popularny.Oczywiście wszystko się może jednak zmienić z…

Oczywiście wszystko się może jednak zmienić z czasem. Na pewno jeśli chodzi o bidet wiszący w naszym kraju to głównym powodem do tego, że trudno go reklamować w pozytywnego słowa znaczeniu jest jego cena. Na pewno artykuł taki, który kosztuje kilka razy więcej od standardowego wyposażenia łazienki jest dość drogi jak na realia życia w Polsce. Dodatkowo minusem jest to, ze w większości nasze łazienki i tak są małe i zagracanie ich artykułami takimi jak bidet wiszący, które wcale nie są koniecznością w łazience mija się z celem. Wszystko zatem wskazuje na to, że artykuły te jakimi są te bidety w niczym nie będą przypominały tych na zachodzie.

Bidety w łazienkach – galeria

U nas bidet wiszący raczej odejdzie w zapomnienie tak szybko jak i się pojawił. Na tę chwile wszystko wskazuje na taki rozwój rzeczy. Decyzja o zakupie takiego elementu ma bowiem więcej minusów niż cech dodatnich. Może być więc tylko jedna.

Comments (1)
  1. Wiola 2012/06/04

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *