Bez parawanu nie ma zabawy

Kolorowy parawan to jedna z głównych rzeczy jakie zabiera na plaże plażowicz i miłośnik opalania. Za parawanem wspaniale się opala i można nawet zrzucić to i owo. Parawan idealnie chroni nas od wiatru i od ludzkich spojrzeń. Przestrzeń plażowa za parawanem staje się naszym małym azylem. Często ludzie powracają wielokrotnie w jedno miejsce wypoczynku podczas pobytu nad morzem.Traktują oni bowiem ten kawałeczek…

Traktują oni bowiem ten kawałeczek piasku jako swój teren wypoczynku. Wielokrotnie również dochodzi do starć między plażowiczami właśnie w związku z zajmowaniem miejsc na piasku. Parawan jest niezastąpionym plażowym rozjemcą. Nawet jeśli do przejścia mamy dość znaczny kawałek drogi, aby wreszcie znaleźć się na plaży, wciąż taszczymy ze sobą parawan. Jest on elementem bardziej popularnym nawet od piłek, pontonów, materacy i parasoli plażowych.

Sprzedawcy nadmorscy doskonale zdają sobie sprawę…

Sprzedawcy nadmorscy doskonale zdają sobie sprawę z naszego szaleństwa na punkcie parawanu i co roku zaskakują nas tanimi parawanikami. Pamiętajmy jednak, że najekologiczniej i najbardziej oszczędnie jest zainwestować w jeden wiatrochronik dobrej jakości i dbać o niego. Na pewno przeżyje on z nami wtedy wiele sezonów plażowych i nie podrze się ani nie połamie już po kilku użyciach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *