Aranżacja małych łazienek

Na hasło „mała łazienka” większość osób blednie a potem zielenieje, jeśli tylko kiedykolwiek miała okazję męczyć się z urządzaniem takowej. Niestety mała łazienka nie jest łatwa w aranżacji. Jest oczywiste, że pewne elementy wyposażenia po prostu muszą się w łazience znaleźć, a przy tym dobrze by było, gdyby dało się w takiej łazience zrobić chociaż pół kroku, zamiast lawirować między sprzętami obijając sobie piszczele, palce u nóg i kostki o kolejne wystające kanty… Na szczęście mała łazienka da się odpowiednio zaaranżować aby były „przyjazne użytkownikowi” – po prostu trzeba zrezygnować z rozwiązań nieprzemyślanych.Najlepiej mała łazienka sprawdza się gdy…

Najlepiej mała łazienka sprawdza się gdy do ich urządzania wykorzystuje się sprzęty zaprojektowane specjalnie do wykorzystania na niewielkich powierzchniach. Wiele też zależy od kształtu pomieszczenia i rozmieszczenia hydrauliki. Przy sprzyjających wiatrach w małej łazience można ustawić nawet wannę( oczywiście niedużą i o odpowiednim kształcie ).

Aranżacja małych łazienek – galeria

Dobrze urządzone małe łazienki mają też przydatne schowki na różne przedmioty poukrywane w ścianach i pod sufitem. Jeśli w łazience jest miejsce na schowanie środków czystości( z reguły rzecz jasna mało dekoracyjnych )wystrój od razu robi się bardziej elegancki, a na powstałych gładkich powierzchniach można zawiesić lustra, żeby optycznie powiększyć pomieszczenie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *